• Aleksandra Čaka iela 100, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1011
  • + 371 2484 4627

Esam pagodināti par to, ka mūs ir ieteikuši, un esam priecīgi, ka mūs ir pamanījuši kā vienu no Latvijas Kultūrvietām. Tieši tāds ir bijis mūsu mērķis – ne vien nodrošināt patīkamu atmosfēru, skaistu vidi un gardu ēdienu, bet arī dot iespēju kā jauniem māksliniekiem, tā arī jau tautā atzītiem gan uzstāties, gan izrādīt savus mākslas darbus un prezentēt savus sniegumus.

Skaties reportāžu te.

“100 g Kultūras”

Gundegas Rozes grāmatas “Mammas zina vislabāk” atvēršanas svētki “Paviljons Ziedoņdārzs”.

 Paldies Gundegai par grāmatā iekļautajiem mirkļiem no iedvesmojošā mammu tikšanās pasākuma!

 Lai grāmatai daudz lasītāju, lai turpinās jaunas, skaistas satikšanās, lai spēks un iedvesma trešajai grāmatai! 

“Mammas zina vislabāk” atklāšana

Žurnālā “Sestdiena” Egīls Zirnis atzinīgi novērtē atmosfēru un šefpavāra sniegumu:  

“Nu, es jums teikšu, mana ribiņu etalona, restorāna “Zoltners” saimnieka vietā  es vienu nervozu cigareti izpīpētu – Paviljons Ziedoņdārzs pavārs māk tik garšīgi pagatavot, ka pat ribu skrimstlīši iegūst tādu gastronomisku vērtību, ka es suniskā laimē luncinātu asti, ja man tāda būtu.”

E. Zirnis 

Žurnāls “Sestdiena”

Žurnāls “Lilit” viesojās Ziedoņdārzā, intervējot šefpavāru Matīsu Klāvu Vilciņu par viņa darbu restorānā un jaunāko ēdienkarti. 

Žurnāls “Lilit”

Pēc “Paviljona Ziedoņdārzs” atjaunošanas pilsētā atmodusies ne vien vēsturiska pirmās brīvvalsts ēka, bet sarosījušies arī paši rīdzinieki, kas skaisto pilsētas parku iecienījuši dažādām izklaidēm. Izrādās, ka romantiskā dārza kafejnīca atvērta cauru gadu un tajā regulāri norit dzīvās mūzikas vakari.

Lai arī gastronomiskās pamatvērtības šeit godā celtas ne mazāk kā vēsturiskais šarms, šis nebūt nav smalkuma restorāns (un labi, ka tā!). Tas radīts ar vīziju par gaumīgu kopā būšanu absolūti demokrātiskā un nepiespiestā vidē. Ar uzsvaru uz saturu.

Dining.lv

Raidījums “Tete a Tete ar Rīgu” viesojas Ziedoņdārzā – Paviljons kopā ar Leldi Lietavieti. Skaties sižetu te.

“Tete a Tete ar Rīgu”